• mina
  متل دنا شیراز
  معرفی : متل دنا یک مجموعه اقامتی دو ستاره در نزدیکی شهر شیراز است که در منطقه ای خوش آب و هوا در بالای کوه و به دور از هیاهوی شهر قرار گرفته است. متل دنا در سال 1381 افتتاح شد و آخرین بار در سال 1391 بازسازی شده است. در این متل 40 واحد اقامتی به صورت سوئیت های جدا از هم وجود دارد.

  امکانات اتاق ها : اتاق های متل دنا به صورت دو تخته دبل و توئین هستند که در آن ها امکانات یخچال، مبلمان، کمد لباس، تلویزیون، حمام با لوازم بهداشتی، اینترنت بی سیم رایگان، سیستم تهویه مطبوع و تلفن برای شما مسافران تور شیراز وجود دارد.

  امکانات هتل : سالن چند منظوره، کافی شاپ، پارکینگ، صندوق امانات، پذیرش 24 ساعته،‌ خشکشویی،‌ روم سرویس، کتابخانه،‌ خدمات تور، خدمات تهیه بلیط،‌ نمازخانه، تاکسی سرویس

  رستوران هتل : در این متل دو رستوران وجود دارد که یکی از آن ها مخصوص صبحانه خوری است و در رستوران دیگر ناهار و شام سرو می شود. هم چنین در این رستوران یک چایخانه سنتی نیز وجود دارد.

  موقعیت مکانی هتل : این متل در کیلومتر 20 اتوبان شیراز به مرودشت و در مقابل فرودگاه زرقان قرار گرفته است. متل دنا به مجموعه پاسارگاد و تخت جمشید نزدیک است و می توانید با صرف زمان کمی به این دو مکان تاریخی برسید. این هتل تا ورودی شهر شیراز نیز 20 کیلومتر فاصله دارد.

  پیشنهاد ما : متل دنا یک مجموعه ارزان قیمت است که با فاصله از شهر قرار گرفته است . این هتل بیشتر مناسب سفرهای زمینی با اتوبوس یا وسیله نقلیه شخصی ات زیرا فاصله آن از فرودگاه،‌ایستگاه قطار و هم چنین دیدنی های داخل شهر بسیار زیاد است.
  سایت مرجع http://xn--mgbtef4i.net/
  متل دنا شیراز
  معرفی : متل دنا یک مجموعه اقامتی دو ستاره در نزدیکی شهر شیراز است که در منطقه ای خوش آب و هوا در بالای کوه و به دور از هیاهوی شهر قرار گرفته است. متل دنا در سال 1381 افتتاح شد و آخرین بار در سال 1391 بازسازی شده است. در این متل 40 واحد اقامتی به صورت سوئیت های جدا از هم وجود دار...See more
  تور شیراز|تور شيراز ارزان شهریور 97|پاییز مهر ۹۷
  تور شیراز|تور شيراز ارزان شهریور 97|پاییز مهر ۹۷
  تور شیراز,تور شیراز 97,تور شيراز ارزان,تور شیراز با قطار,تور شیراز لحظه آخری,بلیط شیراز,آفر تور شیراز,قیمت تور شیراز پاییز 97,تور لحظه آخری شیراز تابستان 97,تور شیراز از اصفهان,تور شیراز شهریور ۹۷,تور شیراز شهریور 97,تور شیراز مهر 97,تور شیراز پاییز ۹۷
  Sep 11
  0 0
Share: